Čaje

Naše nabídka čajů značky Master Vietnam je skutečně jedinečná. Čaje odebíráme přímo od drobných farmářů, se kterými se osobně známe. Máme tím tak zaručenou nejvyšší kvalitu a čerstvost čajů a to bez použití chemikálií. V našem portfoliu čajů najdete pět nejzajímavějších vietnamských čajů v nejlepší kvalitě.

Čaje od Master Vietnam Vás okouzlí svojí lahodnou chutí a vůní tak, jako byste stáli přímo uprostřed vietnamských čajových plantáží.

6 položek celkem

Cena

149349
1149349
Master Vietnam - Černý lotosový čaj - 50g
189 Kč

Čaj ochucený nezralými prašníky lotosového květu, které se kvůli svému omezenému počtu dají vyrábět jen v omezeném množství. Je to zkrátka jedinečný černý lotosový čaj.

Kód: 357/NOV
PhotoRoom 20230615 131818
349 Kč

Mini balení čajů v dárkovém balíčku s nerezovým sítkem. Ochutnejte všechny a rozhodněte, který z nich je nejlepší.

Kód: 295
Master Vietnam - Jasmínový zelený čaj - 50g
189 Kč

Omamná vůně jasmínu je nepřehlédnutelná a krásně se spojuje s hořkostí zeleného čaje. To je náš jasmínový čaj, který vás přenese do malebných uliček Hanoje.

Kód: 471/NOV
Master Vietnam - Prémiový divoký černý čaj - Red Shan - 50g
189 Kč

Nechte se okouzlit vůní dřeva a jemných květů. Chutí připomíná vanilku a kakaové slupky. Skvěle se hodí k dezertům. I přesto že se jedná o druh černého čaje, je velmi jemný.

Kód: 360/NOV
Master Vietnam - Prémiový polozelený čaj - 4 Season Oolong - 50g
169 Kč

Polozelený, který připomíná vůni jara a květin - sklízí se během celého roku, protože se pěstuje ve vysokých nadmořských výškách. S příjemnou dochutí a ovocným aroma. 

Kód: 1014
Master Vietnam - Zelený rodinný čaj - 50g
149 Kč

Čaj pochází z rodinné plantáže rodiny Nguyen. Rodina na své dvou hektarové plantáži, pěstuje a sbírá čaj už po generace. Poctivá práce a osobitý přístup dělá tento čaj, tak...

Kód: 369

Vietnam má více než 2000letou historii pěstování čaje a je jednou z největších a nejstarších zemí produkujících čaj na světě. Vietnamské čaje mají velmi specifickou a jedinečnou chuť, kterou lze popsat jako směs tchajwanských oolongů, čínských a indických černých čajů a indických a cejlonských zelených čajů - s velmi intenzivní chutí, odvahou, hřejivostí a barevnými tóny.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz