O nás / Spolupráce

Kdo jsme?

Jsme mladý česko-vietnamský tým, který tmelí společná láska k Vietnamu.

Někteří z nás jsme dokonce ve Vietnamu nějakou dobu žili. Z tohoto důvodu jsme se společně rozhodli, že bychom rádi nabídli to nejlepší z Vietnamu i lidem v České republice.

Co je Master Vietnam?

Master Vietnam je značka, která v první řadě nabízí kvalitní a výběrové produkty od drobných farmářů, se kterými se osobně známe.

Známe nejen jejich produkty a jejich původ, ale i životní příběhy těchto rodin, které bohužel nejsou vždy jen šťastné. Rozhodli jsme se tedy tyto produkty přivést a nabídnout je i české veřejnosti.

Jak to začalo?

Vše to začalo několik let zpět, kdy náš kolega zakladatel při svých prvních cestách po Vietnamu začal pátrat i po svých kořenech. Věděl, že ve Vietnamu má ještě část vzdálené rodiny, rozhodl se je tedy navštívit. Rodina ke všemu vlastnila malou čajovou plantáž v provincii Thai Nguyen. Vzal tedy čaj s sebou zpátky do České republiky, kde ho připravoval svým známým a kamarádům a světe div se, čaj jim zachutnal natolik že se po něm začali poptávat. A tak přišel první nápad vozit vynikající čaje k nám do české republiky.

A jak to pokračuje?

Následovaly další cesty spojené s poznáváním dalších produktů, lidí a jejich příběhů. Při cestách jsme se postupně dozvídali, jak je život v horách skutečně náročný a napadla nás jedna myšlenka. Za vynikající produkty bychom mohli na oplátku pomoci místním lidem alespoň trochu zlepšit kvalitu života. Rozhodli jsme se tedy, že částí zisku podpoříme projekty Česko-vietnamského vzdělávacího institutu - naší neziskové organizace která má mimo jiné jako hlavní cíl postavit školu právě v horách severního Vietnamu pro rodiny těchto lidí.

Milujete vietnamskou kuchyni a vietnamské produkty? Rádi tvoříte?

Nemusíte být influencer ani mít milion lajků, abyste nám pomohli. Každé sdílení pomáhá.

Pokud máte zájem o spolupráci, kontaktujte nás na: mastervietnamcz@gmail.com

K podpoření projektu České školy ve Vietnamu neziskové organizace Česko-vietnamského vzdělávacího institutu, nemusíte jen nakoupit naše produkty. Můžete pomoci sdílením a dobrovolnickou činností. Budeme rádi za jakoukoliv pomoc.

I my rádi pomáháme. Pokud máte svůj projekt či nějaký nápad, kde bychom se mohli zapojit a pomoci, neváhejte se na nás obrátit!

Kde nás najdete?

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz