Master Vietnam - Vietnamská káva Premium mletá - 250g

Kód: 375
189 Kč
Skladem

Ochutnejte pravý poklad Vietnamu v jednom šálku kávy. Lahodná a jemně hořká chuť, která vám dodá energii a naladí vás na celý den.

Připravte si kávu přesně podle vietnamského stylu v překapávači "phin" a se slazeným kondenzovaným mlékem. Rázem se přenesete do malebných Hanojských uliček a nasajete tu pravou vietnamskou atmosféru. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč si vybrat Master Vietnam mletou kávu Premium?

Edice kávy z Vietnamu od Master Vietnam zaručuje prvotřídní kávový zážitek, na který nezapomenete. Vzhledem k tomu, že sklizeň probíhá ručně a používají se výhradně nepoškozená zrnka, jde o jednu z mála výběrových robust v evropě. Díky tomu káva nemá zemitou chuť, jak tomu u levných průmyslových robust bývá.

 

 

Pečlivě vybraná zrnka kávy jsou původem z vietnamských výběrových plantáží. Skvělé aroma z čokolády a kakaa, které provoní vaši domácnost. Káva má lehkou a příjemnou vůni, kterou doplňuje lahodná a vyvážená chuť. Tato káva je vhodně pražená také pro domácí kávovary, díky její silné chuti. Namleta také pro podávání tradiční překapávané kávy přes vietnamský filtr "phin"

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 0.25 kg
Země původu: Vietnam
Oblast: Buon Ma Thuot
Druh: Robusta
Nadmořská výška: 800 -1000 m n. m.
Chuťový profil: Čokoláda, oříšky, kakao
Stupeň pražení: Střední
Vhodné pro: Phin, moka konvička, french press
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz