Vaším nákupem podporujete vietnamské lokální farmáře a pomáháte Česko-vietnamskému vzdělávacímu institutu vybudovat Českou školu ve Vietnamu. 

Master Vietnam - Degustační balení Křupavých červíků - 5 x 20g

Značka: Master Vietnam

Váháte, který balíček křupavých červíků by byl pro Vás nebo Vašeho blízké nejlepší? Pak je pro Vás tenhle balíček červíků ideální volbou! Vyzkoušejte všechny a uvidíte, jak Vám zachutnají. 

 Dostupnost Skladem
Kód: 878
599 Kč
Master Vietnam - Degustační balení Křupavých červíků - 5 x 20g
Značka: Master Vietnam
newsletter obrázky
Novinka Tip

Degustační sada obsahuje 5 balíčků Křupavých červíků po 20 gramech s příchutí: chilli, sůl, kari, česnek a slaná skořice. Je ideální jako dárek nebo jako zvýhodněná nabídka pro ty, kdo chtějí ochutnat od všech variant koření.

 

Proč vyzkoušet právě křupavé červíky?

Křupaví červíci mají až 60 % kvalitních bílkovin a 22 % nenasycených mastných kyselin. Jsou bez cukru, hormonů i éček. Zdravá alternativa svačinek místo brambůrek a chipsů. 

 

K čemu se hodí červíci?

Ideální volbou na posezení s přáteli nebo s blízkými. Originální pochoutka k vínu a pivu na večírcích. Na tuto bombu plnou proteinů budou vzpomínat ještě hodně dlouho. 

 

Minimální trvanlivost Křupavých červíků je 2 roky od data výroby. 

 

Zakoupením tohoto produktu přispíváte na Česko - Vietnamský vzdělávací institut, který má jako hlavní cíl postavit školu v severním Vietnamu.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRODUKTY MASTER VIETNAM
Záruka: Dle datumu spotřeby
Hmotnost: 1 kg