Vaším nákupem podporujete vietnamské lokální farmáře a pomáháte Česko-vietnamskému vzdělávacímu institutu vybudovat Českou školu ve Vietnamu. 

Master Vietnam - Zelený čaj Oolong "4 roční období" - 50 g

Značka: Master Vietnam

Čaj, který připomíná vůni jara a květin - sklízí se po celém roku, protože se pěstuje ve vysokých nadmořských výškách.

Dostupnost Momentálně nedostupné (>5 ks)
Kód: 270
149 Kč
Master Vietnam - Zelený čaj Oolong "4 roční období" - 50 g
Značka: Master Vietnam

VIETNAMSKÝ ZELENÝ ČAJ "4 ROČNÍ OBDOBÍ" Z PROVINCIE SON LAN | VIETNAMESE 4 SEASON OOLONG TEA

Polofermentovaný zelený čaj pochází z horské oblasti Son La ve Vietnamu. Čajová plantáž se nachází ve výšce 1 050 m. n. m. a vzhledem ke svým vlastnostem je sklizeň možná ve všech čtyřech ročních obdobích.  Ve zlatavém nálevu se čajové lístky překrásně rozvinou a uvolní se z nich příjemná vůně. Čaj je vysoké kvality, jemné vůně a lehce nahořklé chuti. 

Proces výroby: Oxidace zasahuje pouze okraje čajových lístků a zbytek si zachovává přírodní polyfenoly. Ve chvíli, kdy okraje lístků začnou červenat, je oxidace přerušena sušením. Lístky jsou svinuté do drobnějších kuliček.

Doporučený návod k přípravě: Na 150 ml výluhu použijte 3-5 g čaje (cca 10 g čaje na 1 l vody), nezalévat vroucí vodou, vodu necháme “odpočinout” ideálně na 80 °C, louhujeme 3-4 minuty. Možné opakované výluhy. Čaj skladujte v suchu a chladu.

 

Zakoupením tohoto produktu přispíváte na Česko - Vietnamský vzdělávací institut, který má jako hlavní cíl postavit školu v severním Vietnamu.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRODUKTY MASTER VIETNAM
Záruka: Dle datumu spotřeby
GRAMÁŽ: 50 g